Priebeh antinikotínovej terapie prístrojom BICOM 2000

Antinikotínová terapia BICOM 2000

Priebeh antinikotínovej terapie prístrojom BICOM 2000 je úplne bezbolestný.

Pred absolvovaním antinikotínovej terapie nie je potrebná špeciálna príprava. Je nutné vyvarovať sa 6 hodín pred a po terapii alkoholickým nápojom a tiež odporúčame počas tejto doby nepiť kávu, čierny čaj alebo iný prípravok s obsahom kofeínu. 

    Poslednú cigaretu vyfajčite len do polovice, a pokiaľ možno tesne pred vstupom do budovy. Ohorok si prineste so sebou, aby podľa neho mohli byť nastavené parametre biorezonančného prístroja.

  Metóda je úplne bezbolestná a nemá žiadne negatívne alebo vedľajšie účinky. Prvý krok je diagnostický, kedy počítač za pomoci špeciálneho elektronického filtra zmeria vaše elektromagnetické vlnenie a rozlíši fyziologické zdravé signály tela od patologických. Druhý krok je terapeutický, a ten spočíva v tom, že patologické signály sú v prístroji invertované, teda obrátené na fyziologické a vrátené späť do tela pacienta, kde sa sčítajú s pôvodnou vzorkou, čím ho vyruší. Telo nie je nikdy vystavené žiadnemu druhu elektrického prúdu. Počas terapie zostanete v kľude sedieť v kresle až kým nebude zákrok dokončený.

        Terapiou je eliminovaný vznik nikotínového hladu (potlačenie chuti na cigaretu)  a odblokovaná fyzická závislosť na cigaretách (potlačenie abstinenčných príznakov). Jedným z pozitívnych dôsledkov je aj to, že súčasne eliminuje vplyv pasívneho fajčenia. Vdychovanie cigaretového dymu v prítomnosti fajčiarov potom už nevyvoláva fyzickú chuť na cigaretu.

        Biorezonancia je vhodná pre každého fajčiara, bez ohľadu na vek a množstvo vyfajčených cigariet. Chuť na nikotín mizne ihneď po zákroku alebo do niekoľkých hodín po jeho skončení. Fyzická nutnosť fajčiť sa druhý deň ráno väčšinou už nedostavuje. Metódu neodporúčame len tehotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorom, a v prípade, že užívate inzulín, požadujeme potvrdenie od ošetrujúceho lekára, že u vás nehrozí riziko hypoglykémie.

         V priebehu biorezonancie je na špeciálny čip nahraná informácia o charakteristike elektromagnetického vlnenia, ktorému bol váš organizmus vystavený. Tento čip si potom môžete v prípade potreby sami nalepiť na 6 krčný stavec, hrudnú kosť alebo do podbruška (dva prsty pod pupok). Tým účinok metódy predĺžite.

        V žiadnom prípade neodporúčame používať po biorezonančnej terapii rôzne náplasti a žuvačky s obsahom nikotínu! Tiež lieky obsahujúce nikotín budú pôsobiť kontraproduktívne a môžu viesť k znovuobnoveniu závislosti. Určite tiež neskúšajte účinnosť metódy tým, že si jednu cigaretu „pokusne“ zapálite.

            Počas detoxikácie organizmu sa môžu prechodne dostaviť niektoré reakcie , ako je napríklad kovová chuť v ústach, sucho v ústach, ospalosť či mierne podráždenie, eventuálne bolesti hlavy. To všetko sú prirodzené reakcie organizmu na absenciu nikotínu a prebiehajúcu detoxikáciu (vylučovanie záťažových látok). Preto je dôležité, aby ste tento proces podporili zvýšeným prísunom neperlivých tekutín bez obsahu cukru. Odporúčame, aby ste počas 48 hodín od zákroku pili minimálne 2-3 litre vody.  V prípade potreby možno absolvovať biorezonančnú terapiu opakovane, najlepšie v rozmedzí siedmich až desiatich dní od prvej procedúry. Pre druhú návštevu môžete využiť registračný kupón, ktorý dostanete po procedúre, a ktorý vás oprávňuje k bezplatnému zákroku do 30 - tich dní od prvého termínu.