Prístroj Bicom 2000

        Prístroj Bicom 2000 meria elektromagnetické vlnenie, ktorého zvýšenie alebo zníženie vždy súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov v ľudskom organizme. Vtedy dochádza k narušeniu autoregulačného systému a tým k vzniku únavy, zníženiu imunity a ochoreniam. Pre vysvetlenie, keď dôjde k zníženiu hodnoty dráh, tak je človek vyčerpaný a organizmus závažne oslabený (pooperačné stavy, liečba ťažkých ochorení, stres). Naopak, k zvýšeniu dráh dochádza pri "predráždení" tela, teda pri sklone k alergiám a pri poruche vegetatívneho nervstva. Zvýšenie jednotlivých dráh (napríklad čriev alebo ľadvín) ukazuje často na zápalové procesy v jednotlivých orgánoch. 

           

Vďaka svojim počítačovým programom odhalí rušiace vlnenie a upravuje ho ako harmonické a posilnené vracia späť do organizmu. Pod týmto vplyvom dochádza k zásadnej úprave regulačného systému a tým aj k zlepšeniu stavu pacienta. Jednoducho povedané, vlastné vlnenie tela sníma a privádza "káblom" do prístroja, tam prejde riadeným filtrom cez počítač, v ktorom sa oddelí harmonické vlnenie od patologického. Po úprave sa vracia druhým "káblom" upravené vlnenie do pacientovho tela. Táto počítačom riadená oscilačná terapia je bezbolestná a bez vedľajších účinkov. Biorezonančná terapia je mimoriadne účinná pri detoxikácii organizmu, zvlášť sa odporúča pri ochoreniach pečene, ale aj v špeciálnych programoch na chudnutie. Špeciálny program je vyvinutý i pre antinikotínovú liečbu - vynikajúca pomoc pre fajčiarov, ktorí sa rozhodli s fajčením prestať.

        Biorezonančná korekcia organizmu je rýchla, absolútne bezpečná a bezbolestná metóda, ktorá slúži na diagnostiku a liečbu chorôb v počiatočnom, medicínsky nezistiteľnom štádiu ochorenia, ale i v prípadoch, keď je choroba naplno rozvinutá a autoregulačný systém organizmu je závažne porušený. Na diagnostiku a liečbu chorôb využívame špičkový prístroj poslednej generácie BICOM 2000, pracujúci na princípe merania elektromagnetického vlnenia, ktorého zvýšenie alebo zníženie súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov ľudského tela. 

        Ľudské telo vysiela rôzne elektromagnetické vlny, pričom bunky rôznych tkanív a orgánov majú svoje špecifické vlnenia. Vlnenie u zdravého človeka má inú štruktúru ako u človeka chorého, u ktorého je ovplyvnené prítomnosťou baktérií, plesní, vírusov, ťažkých kovov a iných toxínov v organizme. Pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé substancie, je vystavené choroboplodným zárodkom či dlhodobému stresu, môže dôjsť ku poruche komunikácie medzi bunkami, čo sa prejavuje rôznymi poruchami duševného stavu, poklesu výkonnosti, chronickej únavy a neskôr tiež poškodeniami vnútorných orgánov a organickými zmenami s príslušnými symptómami.